Dachy to nasza specjalność

Firma istnieje od 1996 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży i montażu pokryć oraz akcesoriów dachowych.

Oferujemy dachówki ceramiczne firm: TONDACH, BOGENER-DACHZIEGEL i cementowe I B F.

Tondach

Spółka TONDACH to ponad stuletnia tradycja wyrobu dachówki palonej. Obecnie w skład spółki wchodzi 20 zakładów w całej Europie gdzie produkuje się prawdziwe ceramiczne dachówki i system ceramicznych dodatków oraz galanterii dachowej. Dachówki są kontrolowane we wszystkich fazach produkcji – od wydobycia gliny aż po wysyłkę wyrobów. Badania i testy wskazują, że dachówki spełniają surowe kryteria norm europejskich, a sam producent udziela na nie 33-letniej gwarancji.

Pokaż produkty

Bogener-Dachziegel

Dachówki z Bogen to znana pod względem jakości marka w Polsce i w Europie. Bawarska Fabryka Wyrobów Ceramicznych powstała w 1899 roku i od tego czasu nieprzerwanie produkuje najwyższej jakości dachówki ceramiczne piastując silną pozycję na europejskim rynku. Firma oferuje 30-letnią gwarancję na wszystkie swoje dachówki.

Pokaż produkty

Creaton

Za cieszącą się powodzeniem marką CREATON stoi doświadczenie czerpane ze 125-letniej historii przedsiębiorstwa, kompleksowa wiedza, obszerny know-how i przede wszystkim filozofia nowej kultury dekarskiej. Dzięki prawie 1000 różnych dachówek karpiówek i dachówek tłoczonych firma CREATON rewolucjonizuje indywidualne kreowanie architektury dachu przez dekarzy, architektów i inwestorów. Unikalna paleta kolorów i zachwycający design to największe wyróżniki marki.

Pokaż produkty

IBF

Dach, jak każdy element budynku narażony na bezpośredni wpływ środowiska zewnętrznego, wymaga szczególnej dokładności i solidności wykonania.To od jakości wykonania pokrycia w dużej mierze zależy czy dach będzie szczelny i bezpieczny.
Specyficzny profil dachówki IBF – podwójny zamek podłużny pozwalający regulować rozstaw dachówek w poziomie oraz dolny zamek z dużym zakładem do regulacji rozstawu dachówek w pionie, z jednej strony ułatwiają precyzyjne wykonanie pokrycia, z drugiej zaś, zapewniają gwarancję szczelności pokrycia.

Pokaż produkty